SzukajSzukaj
dołącz do nasFacebookGoogleLinkedinTwitter

Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM, Eski i Radia ZET. Tylko 1,8 proc. udziału Trójki i 0,8 proc. Jedynki

Najchętniej słuchaną rozgłośnią radiową wśród osób w wieku od 15 do 24 lat w okresie od listopada ub.r. do stycznia br. było RMF FM. Drugie miejsce zajęła Eska. Największy wzrost w zestawieniu zanotowało Radio ZET, a najwięcej straciło VOX FM - raport Wirtualnemedia.pl.

Dołącz do dyskusji: Młodzi Polacy najchętniej słuchają RMF FM, Eski i Radia ZET. Tylko 1,8 proc. udziału Trójki i 0,8 proc. Jedynki

18 komentarze
Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu. Wirtualnemedia.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Jeżeli którykolwiekz postów na forum łamie dobre obyczaje, zawiadom nas o tym redakcja@wirtualnemedia.pl
User
wlad
jakie to smutne.
odpowiedź
User
zzz
Młodzi słuchają też 4 razy częściej Radia Maryja niż TOK FM i słuchalność Radia Maryja silnie wzrosła. Warto to odnotować, bo często o TokFm tu się pojawiają informacje jakby to było ważne radio, a to jest nisza niszy.


Pomniałeś o jednym - do słuchania RM dzieci są indoktrynowane od dziecka a pomimo to taki słaby wynik. TOK to radio nie kierowane do młodzieży a wynik podobny.
odpowiedź
User
st
W esce brak podstawowych zespołów;Shakira,feel.enej,smith&tell,paweł domagała.Dyr muzyczny wojtkowiak i karpinski słabo sobie radzą ze znajomoscia podstawowych zespołów w Polsce.

Oj, naiwny.... 99,99% kierowników muzycznych promuje to, czego sami nie słuchają... Po media dostają kasę za granie utworów, bo grają pod target, bo zwyczajnie dziennikarze muzyczni i przemysł fonograficzny to towarzystwo wzajemnej adoracji. Ostatnie wyspy samodzielności to audycje autorskie - nie wszystkie, bo nawet w tych kultowych, w mediach publicznych, czuć konformizm wobec pracodawcy (upychanie singli, które akurat są na playliście dziennej, z płyt objętych patronatami). Chcesz poszerzyć horyzonty muzyczne, to słucha rozgłośni studenckich, amatorskich, szperaj w sieci. Przekonasz się, że wiele świetnej muzyki jest nieobecnej, nawet w tzw. mediach misyjnych.
odpowiedź