WirtualneMedia.pl

Portal o mediach, reklamie, internecie, PR
Nr 1 w Polsce

2017-12-08

POLEĆ DRUKUJ

Analityk ds. widowni TV

Telewizja Polska S.A. poszukuje kandydatów i kandydatek zainteresowanych pracą
w Zespole ds. Negocjacji i Handlu Biura Reklamy TVP S.A. jako

 (miejsce pracy: Wrszawa)

Świat cyfr i danych to Twój żywioł. Dzięki biegłości w ich analizie wyciągasz wnioski, znajdujesz przekonujące argumenty wspierające klientów w podejmowaniu decyzji zakupowych. Koledzy handlowcy uwielbiają Cię za te zdolności. Twoja moc wypływa
z doświadczenia w operowaniu danymi i/lub wykorzystywaniu programów/narzędzi analitycznych.

Główne zadania na tym stanowisku to:
•    analiza widowni telewizyjnej linearnej i nielinearnej oraz  audytorium online,
•    oparta na danych identyfikacja obszarów przewagi konkurencyjnej,
•    opracowywanie argumentacji prosprzedażowej na użytek zespołów handlowych, raportów
i prezentacji.

Idealny kandydat posiada:
•    przynajmniej podstawową wiedzę na temat parametrów widowni telewizyjnej
i audytorium online,
•    popartą doświadczeniem łatwość analizy i syntezy danych,
•    umiejętność formułowania przekonujących wniosków, nastawienie na poszukiwanie rozwiązań prosprzedażowych,
•    umiejętność pracy w MS Excel na poziomie średniozaawansowanym (tabele przestawne, funkcje wyszukiwania i adresu),
•    zdolność do pracy pod presją i asertywność, przy wysokiej kulturze osobistej,
•    umiejętność wyznaczania priorytetów,
•    znajomość przynajmniej niektórych z programów do analizy widowni telewizyjnej (np. Arianna, Xpert, narzędzia Markdata) i audytorium online (rodzina narzędzi Gemius (PBI, Adreal, Traffic Stream, Prism), narzędzia Google (Adwords, Analytics, SSP/DSP, Trends) i narzędzi socialmedia (Brand24, Sotrender) – będzie istotnym atutem, choć nie wymogiem bezwzględnym.

Nasza oferta dla Ciebie:
•    praca w największej telewizji w Polsce,
•    praca przy produkcie: dynamicznie rozwijającej się reklamie wideo, mobile,
•    otoczenie młodego, profesjonalnego zespołu,
•    rozwój kompetencji, poszerzanie wiedzy z zakresu rynku mediów interaktywnych i telewizyjnych,
•    bardzo dobrą atmosferę w pracy.

Preferowana forma zatrudnienia - umowa o pracę, wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.

CV i list motywacyjny prosimy przesyłać w terminie do 05.01.2018 r., na adres: rekrutacja@tvp.pl. W tytule e-maila prosimy podać imię, nazwisko i kod referencyjny „Analityk TV/E”.

Zastrzegamy sobie prawo do wcześniejszego zamknięcia okresu przyjmowania aplikacji.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy umieścić oświadczenie: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przekazanych przeze mnie dokumentach dla potrzeb procesu rekrutacji prowadzonego przez Telewizję Polską S.A. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Woronicza 17, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. poz. 922, z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, iż mam świadomość przysługującego mi prawa do wglądu do treści moich danych, możliwości ich poprawiania oraz, że dane osobowe przekazuję dobrowolnie”.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.
Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Praca.Wirtualnemedia.pl

DATA STANOWISKO FIRMA REGION
2017-12-08 Specjalista ds. Planowania Kampanii (TV) TVP mazowieckie
2017-12-08 Technik Studia TVP mazowieckie
2017-12-08 Analityk ds. widowni TV TVP mazowieckie
2017-12-08 Account Executive w Zespole Międzynarodowym Isobar Poland Group mazowieckie
2017-12-07 Producent kreatywny Tako Media dolnośląskie
2017-12-07 Dokumentalista / Researcher Mass Koncept małopolskie
2017-12-07 Kierownik Produkcji Tako Media dolnośląskie
2017-12-06 Brand Manager Onet.pl mazowieckie
2017-12-06 TECHNIK KAMEROWY PANAVISION POLSKA mazowieckie
2017-12-06 Asystent/ka Działu Kanałów Tematycznych TVN mazowieckie
2017-12-05 Senior PR Consultant Big Picture mazowieckie
2017-12-05 REPORTER / SERWISANT Antyradio śląskie
2017-12-05 PR Consultant – komunikacja korporacyjna Big Picture mazowieckie
2017-12-05 Specjalista ds. Traffic Grupa RMF małopolskie
2017-11-27 Specjalista ds. Sprzedaży NewsroomMedia Sp. z o.o. mazowieckie
2017-12-04 Generalista 3D Studio Lightcraft mazowieckie
2017-12-04 Supervisor VFX Studio Lightcraft mazowieckie
2017-12-03 Senior Business Manager Burda International Poland cała Polska
2017-12-03 Account Manager / Specjalista ds. Sprzedaży Burda International Poland mazowieckie
2017-12-02 Grafik - webmaster Agora mazowieckie
2017-12-02 Traffic Specialist PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-12-02 Strateg Kontentu PMPG Polskie Media mazowieckie
2017-12-01 SPECJALISTA DS. OFERTY OTT/VOD nc+ mazowieckie
2017-12-01 DORADCY KLIENTA RMF MAXXX Grupa RMF dolnośląskie
2017-12-01 Senior Graphic Designer Green Parrot mazowieckie
2017-11-30 Project Manager, specjalizacja: marketing farmaceutyczny Green Parrot mazowieckie
2017-11-29 Senior Account Manager Dentsu Aegis Network mazowieckie
2017-11-29 Social Media Consultant & Media Planner LoveBrands Relations mazowieckie
2017-11-29 Płatny staż w redakcji Onet Wiadomości Onet.pl małopolskie
2017-11-28 Redaktor serwisu internetowego urządzamy.pl Grupa ZPR Media mazowieckie
2017-11-28 Specjalista ds. reklamy online Edipresse Polska mazowieckie
2017-11-28 Project Online Manager Vacaloca mazowieckie
2017-11-28 SOCIAL MEDIA MANAGER Public Dialog mazowieckie
2017-11-27 Senior Creative / Creative Defacto mazowieckie
2017-11-27 Sales Manager Gremi Media mazowieckie
2017-11-26 INŻYNIER STUDIA TELEWIZYJNEGO Telewizja Polsat mazowieckie
2017-11-26 Specjalista ds. Sprzedaży Online TVN mazowieckie
2017-11-26 ACCOUNT EXECUTIVE Public Dialog mazowieckie
2017-11-26 Redaktor/ Redaktorka Onet.pl mazowieckie
2017-11-26 Redaktor wideo Onet.pl mazowieckie
2017-11-24 Specjalista ds. Sprzedaży Newseria mazowieckie
2017-11-24 Młodszy Specjalista ds. Produktów Reklamowych TVN mazowieckie
2017-11-24 Redaktor do działów: Wiadomości, Sport, Anteny, Social Media Polskie Radio mazowieckie
2017-11-23 Integrated Communication Planner Buyer MEC mazowieckie
2017-11-23 ACCOUNT MANAGER Grupa ZPR Media mazowieckie

Wyszukaj ofertę

Wiadomości z działu Praca

Dla pracodawców

Dodawaj oferty pracy
Cena ogłoszenia już od 200 zł!
  • Portal Wirtualnemedia.pl miesięcznie odwiedza ponad 500 000 internautów